Pokoje

Pokój 2-osobowy Standard

Każdy z pokoi charakteryzuje się stylowym wystrojem wnętrza i indywidualnym charakterem dopasowanym do atmosfery każdego znaku zodiaku lub koloru. Pokoje zlokalizowane są na II piętrze w Pałacu oraz w Domu Kawalera. Każdy pokój ma inną powierzchnię, maksymalnie do 22m2. Pokoje przydzielane są losowo.
od 389 zł / noc

Pokój 2-osobowy Deluxe

Reprezentacyjne pomieszczenia pierwszego oraz drugiego piętra zostały zaadaptowane na pokoje gościnne kategorii Deluxe. Ich wystrój odpowiada charakterowi, każdego kolejnego miesiąca (I piętro Pałac), trzem znakom zodiaku (II piętro Pałac) oraz żywiołów i kontynentów (Budynek SPA I i II piętro). Każdy pokój ma inną powierzchnię do 28m2. Pokoje przydzielane są losowo.
od 456 zł / noc

Apartament

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa apartamenty znajdujące się w Pałacu (Wodnik oraz Maj), jeden w Domu Kawalera (Apartament w Bramie) oraz dwa apartamenty w budynku SPA ( Ogień i Ziemia). Każdy z apartamentów ma inną powierzchnię do 50m2. Pokoje przydzielane są losowo, w zależności od dostępności.
od 484 zł / noc

Apartament 4 Pory Roku

Luksusowy 90-metrowy apartament z przestronnym pokojem dziennym z kominkiem oraz dużą sypialnią. Położony jest przy recepcji i restauracji.
od 665 zł / noc

EURPFEPFR